Cena města Berouna

V sobotu 11. 4. 2015 proběhlo v Berouně 2. kolo Středočeského poháru nejmladšího žactva - Cena města Berouna. Plavecký klub Příbram tam velmi úspěšně reprezentovali Lukáš Hadač, Adam Landauer, Kateřina Bálková, Magdalena Slepičková a Michal Švarc. Právě pro Míšu Švarce byly tyto závody premiérou, plaval s dětmi o rok staršími, přesto se svými výkony držel v první polovině startovního pole a na 50m prsa skončil dokonce 4.! Ostatní členové příbramské výpravy potvrdili svými výkony v závodě, že poctivá příprava se vyplácí, a dovezli spoustu medailí. Kačka Bálková byla 2. na 50m znak a 3. na 50m motýlek, Lukáš Hadač byl 2x 1. na 100m prsa a na 50m volný způsob a 2x 2. na 100m volný způsob a na 100m polohový závod, Adam Landauer doplaval 2. v závodě na 50m motýlek a Magdalena Slepičková obsadila 3x 3.místo, a to na 50m prsa, 100m znak a 50m znak. S výkony svých svěřenců jsem velmi spokojena, všechny je moc chválím a těším se, že své úspěchy zopakují i ve 3. kole SPNŽ, které se bude konat 16. 5. 2015 v Kutné Hoře.