Termínová listina PK Příbram z.s. 
pro I. pololetí roku 2020
         
11.01.2020 41.Mladoboleslavská vlnka 25 m Mladá Boleslav 2008 a ml.
25.01.2020 MČR družstev - 1.kolo 25 m Mladá Boleslav 2008 a st.
31.1.-9.2.2020 Kondiční soustředění 50 m  Španělsko výběr
23.02.2020 Mistrovství ČR masters v DP 25 m Vysoké Mýto 1995 a st.
29.02.2020 - 01.03.2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2020 50 m České Budějovice 2006 a ml.
14.03.2020 Středočeský pohár nejmladšího žastva 1.kolo 25 m  Příbram 2011 -ml.
20.03.2020 - 21.03.2020 Plzeňský vytrvalec a memoriál Jana Jebery na 800VZ a 1500VZ 50 m Plzeň - Slovany 2006 - 2012
27.03.2020 - 29.03.2020 Velká cena Ostravy - 1.kolo Českého poháru ARENA Cup 50 m Ostrava 2005 a st.
28.03.2020 Jarní krajský přebor na dlouhé tratě 25 m  Kladno 2004 - 2010
03.04.2020 - 04.04.2020 Západočeský pohár 50 m Plzeň - Slovany 2010 a st.
05.04.2020 ČP aquatlon 25 m Příbram 2012 a st.
18.04.2020 Krajská základní soutěž žactva 1.kolo 25 m Beroun 2006 - 2010
19.04.2020 Zimní Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých v dálkovém plavání 2020 50 m Praha - Podolí 2010 a st.
23.-26.4.2020 Orca cup 50 m Bratislava 2008 a st.
24.04.2020 - 25.04.2020 Krajský přebor dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje 50 m Praha - Podolí 2007 a st.
30.4.-3.5.2020 Plavecké soustředění 25 m  Srní 2008
16.05.2020 Krajská základní soutěž žactva 2.kolo 25 m Příbram 2006 - 2010
16.-17.5.2020 Letní MČR masters 50 m Plzěn - Slovany 1995 a st.
22.05.2020 - 24.05.2020 Velká cena Ústí nad Labem v plavání - 7.ročník 50 m Ústí nad Labem - plavecká hala Klíše 2008 a st.
23.05.2020 Středočeský pohár nejmladšího žastva 2.kolo 25 m Mladá Boleslav 2011 a ml.
30. - 31.5.2020 Letní pohár Středočeského kraje žactva 25 m Kladno 2009 - 2010
1.6.-6.6.2020 ME masters 50 m Budapešť 1995 a st.
6.-7.6.2020 Letní přebor Středočeského kraje žactva 25 m Mladá Boleslav 2006 - 2008
05.06.2020 - 07.06.2020 Velká cena Liberce - 3.kolo Českého poháru ARENA Cup 50 m Liberec 2005 a st.
13.06.2020 - 14.06.2020 Letní pohár ČR jedenáctiletých - Čechy 25 m Praha-Radlice 2009
13.06.2020 - 14.06.2020 Letní pohár ČR desetiletých - Čechy 25 m Mladá Boleslav 2010
18.06.2020 - 21.06.2020 Letní mistrovství ČR 2020 dorostu a dospělých - 4.kolo ČP 50 m Ústí nad Labem 2005 a st.
20.06.2020 Středočeský pohár nejmladšího žastva 3.kolo 25 m Kutná Hora 2011 a ml.
27.06.2020 - 28.06.2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.06) 50 m Brno - Lužánky 2006
27.06.2020 - 28.06.2020 Letní mistrovství ČR staršího žactva 2020 (roč.07) 50 m České Budějovice 2007
27.06.2020 - 28.06.2020 Letní mistrovství ČR mladšího žactva 2020 (roč.08) 25 m Kopřivnice 2008
15.-24.8.2020 Letní kondiční soutředění 50 m Janov nad Nisou 2008 a st.
22.-29.8.2020 Letní kondiční soutředění 25 m  Štědronín 2009 a ml.
         
Družstvo Zdeňky Nové    Zpracoval  
Družstvo Ondřeje Topiče   Jan Zikmund  
Družstvo Jana Zikmunda   PK Příbram  
Důležité závody