ČESKÝ POHÁR V AQUATLONU PŘÍBRAM 2019

Dne 7. 4. se v Příbrami konal Český pohár v aquatlonu, který uspořádal Triatlon Team Příbram a Plavecký klub Příbram. Letos to byl již 5. ročník, avšak s největším počtem účastníků, a to 287. Zároveň se jedná o největší účast ze všech pořádaných aquatlonů v ČR. Závod doprovázela skvělá atmosféra a vydařené počasí.
Hlavní závod byl uspořádán na 400 m plavání a 5 km běhu. Celkové vítězství si vybojovali Lukáš Červenka a Heidi Juránková.
Za Triatlon Team Příbram si nejlépe vedl Tomáš Zikmund, který po napínavém boji získal 2. místo, a Anna Karasová, která obsadila 3. místo.
Z Plaveckého klubu Příbram vyhrála svoji kategorii Karolína Karasová a její sestra Martina Karasová získala 3. místo.
Velké poděkování patří všem zúčastněným závodníkům a divákům, rozhodčím, pořadatelům a také městu Příbram, bez kterého by tento závod nemohl být uspořádaný.