Krajská základní soutěž žactva - 1. kolo

Dne 28. 3. 2015 se konalo v Berouně 1. kolo Krajské základní soutěže žactva. Na závody odcestovalo 31 našich svěřenců ve věku 10 až 14 let, kteří trénují buď u Zdeňky Nové, Jana Maška nebo Jana Zikmunda, a rozhodně se na závodech neztratili. Celkem stáli 40krát na stupních vítězů. Na nejvyšší stupínek vystoupali 12krát, druhé místo vybojovali také 12krát a na třetím místě jsme je mohli spatřit celkem 16krát. Nejúspěšnějšími plavkyněmi se staly Kateřina Laňková a Lucie Furchová, každá totiž stála na stupních vítězů 6krát. Téměř všichni si zde zaplavali mnoho osobních rekordů. Pro některé to byly první závody, kterých se zúčastnili, a jistě zde nasbírali nové zkušenosti. Z pohledu trenérů to byly závody velmi vydařené.