Malá cena Kralup

V sobotu 10. 11. 2018 se 16 závodníků Plaveckého klubu Příbram zúčastnilo 5. kola Středočeského poháru nejmladšího žactva v Kralupech nad Vltavou. Příbramští plavci získali nejvíce medailí ze všech zúčastněných klubů.

Nejúspěšnějšími byli:

Stočes Vojtěch si doplaval pro 2. místo na 50 m motýlek a 200 m volný způsob, 1. místo v disciplíně 100 m volný způsob a 3. byl v disciplíně 100 m znak.

Kolka Václav vybojoval 2. místo v disciplíně 50 m prsa, 1. místo na 100 m prsa a 2. místo v disciplíně 100 m polohově.

Šindelářová Barbora s přehledem zvítězila v disciplínách 50 m prsa, 100 m prsa, 200 m volný způsob a druhá doplavala v disciplíně 100 m polohový závod.

Monika Machová byla 3. na 50 m volný způsob, Markéta Hrašková doplavala 3. v disciplíně 200 m volný způsob, Berka Jiří byl 3. na 100 m prsa a jeho bratr Vojtěch si doplaval pro druhé místo v disciplíně 50 m znak. Do 10. místa se ještě 3x umístila Anežka Drnková a Karolína Míková, což v rozplavbách, kde bylo i třeba 60 závodníků lze také považovat za velký úspěch. Na úplný závěr závodu si příbramská kraulová štafeta, ve složení Stočes, Machová, Šindelářová a Kolka, doplavala pro 1.místo.

Všech našich 16 závodníků si z Kralup dovezlo spoustu závodních zkušeností a nových osobních rekordů. Věřím, že své výkony všichni zopakují a možná zase o kousek posunou na dalších závodech, které budou 15. 12. 2018 na Kladně.