Podzimní cena Kolína

V sobotu 3. 10. 2015 se naši nejmladší závodníci zúčastnili 4. kola Středočeského poháru nejmladšího žactva v Kolíně. Pro Amálku Koldovou, Káju Prunerovou a Přemka Kožíška to byly vůbec první plavecké závody. Všichni přistupovali k závodu velmi odpovědně a svými výkony předčili spoustu starších plavců. Na stupních vítězů se příbramští plavci objevovali pravidelně. Kačenka Bálková byla první v disciplíně 50m znak a třetí na 50m volný způsob a Zuzka Bálková, přestože neměla moc natrénováno, doplavala první v disciplíně 100m znak a druhá v disciplíně 100m volný způsob. Adam Landauer si doplaval v disciplíně 50m motýlek pro krásné třetí místo. Úspěšní jsme byli i ve štafetách. Příbramská štafeta složená z Kačky Bálkové, Zuzky Bálkové, Elišky Koldové a Magdaleny Slepičkové získala první místo jak v kraulové tak i v polohové štafetě. Pro Renatu Šlossarovou a Nikolu Pospíšilovou to byly teprve druhé závody. Holky plavaly výborně a obě si přivezly nové osobní rekordy. Další závody nás čekají 7. 11. 2015 v Kralupech nad Vltavou, kde na naše úspěchy určitě navážeme.