Termínová listina

06.09.2019 00:53

termínovka-zima (1).xls (40448)

 

Termínová listina PK Příbram z.s. 
pro II. pololetí roku 2019
         
21.09.2019 42.Cena Mladé Boleslavi a Memoriál Miroslava Tottera 25 m Mladá Boleslav 2005 - 2009
05.10.2019 Memoriál ing.Slavoše Sobotky 25 m Beroun 2003 - 2009
05.10.2019 Velká cena města Plzně - 41. ročník 25 m Plzeň - Radbuza 2009 a st.
05.10.2019 Středočeský pohár nejmladšího žactva - 4. kolo 25 m Kolín 2010 a ml.
12.10.2019 Krajská základní soutěž žactva - 3. kolo 25 m Kladno 2005 - 2009
18.10.2019 - 20.10. 5.kolo ČP - Plzeňské sprinty 25 m Plzeň výběr
19.10.2019 Podzimní krajský přebor na dlouhé tratě 25 m Kladno 2003 - 2009
25.10.2019 - 26.10. Zimní Přebor Prahy a Středočeského kraje 25 m Mladá Boleslav 2006 a st.
26.-30.10.2019 Plavecké a kondiční soustředění 25 m Srní výběr
02.11.2019 - 03.11. 6.kolo ČP - AXIS Cup 25 m Jihlava výběr
02.11.2019 Krajská základní soutěž žactva - 4. kolo 25 m Beroun 2005 - 2009
09.11.2019 Středočeský pohár nejmladšího žactva - 5. kolo 25 m Kralupy 2010 a ml.
9.-10.11.2019 Zimní MČR masters 25 m Česká Lípa 1994 a st.
16.11.2019 - 17.11. Zimní Pohár Středočeského kraje žactva 25 m Mladá Boleslav 2008 - 2009
16.11.2019 - 17.11. 3. kolo ČP - Velká cena Brna 2019 50 m Brno-Lužánky výběr
23.11.2019 - 24.11. Zimní přebor Středočeského kraje žatva 25 m Kladno 2005 - 2007
30.11.2019 Zimní pohár ČR jedenáctiletých - Čechy 25 m Praha - Radlice 2008
30.11.2019 - 01.12. Zimní pohár ČR desetiletých - Čechy 25 m Mladá Boleslav 2009
30.11.2019 - 01.12. 7.kolo ČP - Vánoční cena Zlína 25 m Zlín výběr
07.12.2019 - 08.12. Zimní mistrovství ČR staršího žactva - roč. 2006 25 m Kopřivnice 2006
07.12.2019 - 08.12. Zimní mistrovství ČR staršího žactva - roč. 2005 25 m Mladá Boleslav 2005
07.12.2019 - 08.12. Zimní mistrovství ČR mladšího žactva - roč. 2007 25 m Prostějov výběr
12.12.2019 - 15.12. Zimní mistrovství ČR 25m bazén - 8.kolo ČP 25 m Plzeň výběr
20.12.2019 Vánoční Kapr 25 m Příbram  2016 a st.
21.12.2019 Středočeský pohár nejmladšího žactva - 6. kolo 25 m Kladno 2010 a ml.
         
Družstvo Zdeňky Nové    Zpracoval  
Družstvo Ondřeje Topiče   Jan Zikmund  
Družstvo Jana Zikmunda   PK Příbram