Tomáš Zikmund si upevnil 1. místo v Českém poháru v aquatlonu

V sobotu 23. 4. 2016 se v Příbrami uskutečnilo 5.kolo Českého poháru v aquatlonu, které pořádal Triatlon team Příbram s Plaveckým klubem Příbram. Plavecká část se odehrávala v aquaparku Příbram a následující běžecká část probíhala v areálu Nový rybník. Závodu se zúčastnilo 169 závodníků z celé České republiky v kategoriích od 8 let a výše. Z domácích závodníků si nejlépe vedl Tomáš Zikmund, který ve své dorostenecké kategorii vyhrál a v celkovém pořadí obsadil pěkné 3. místo. Tímto výsledkem si zajistil celkové prvenství v Českém poháru v aquatlonu ve své kategorii. Další závodníci, kteří závodili za pořádající klub Triatlon team Příbram a Plavecký klub Příbram, se umístili ve svých kategoriích následovně: Matěj Mach (2. místo), Karel Vlasák (6. místo), Matěj Černohorský (10. místo), Tomáš Černohorský (8. místo), Ervín Landauer (10. místo), Tereza Mirčeva (5. místo), Štěpánka Sýkorová (7. místo) a Eva Koutná (5. místo). Ředitel závodu Jan Zikmund děkuje všem pořadatelům a sponzorům, bez kterých by se závod nemohl uskutečnit. Poděkování též patří Městu Příbram, které poskytlo tomuto závodu finanční podporu.