Velká cena Brna

Ve dnech 15. – 16. 11. 2014 hostil brněnský plavecký bazén na Lesné 8. kolo ČP. Tento závod se pyšní tím, že je nejlépe obsazeným plaveckým podnikem v ČR. Představili se zde plavci z 10 států světa a to i z USA. K vidění byli plavci, kteří získali medaile na ME, MS a OH. Z našeho klubu zde soutěžili 3 svěřenci a to Markéta Straková, Ondřej Topič a Jan Bartůněk. Ti si zde zaplavali minimálně nejlepší letošní časy a někteří si zlepšili i své osobní rekordy. Nejlépe se umístili na 15. místě Markéta na 100m znak a Ondra na 400m polohový závod. Honza obsadil 19. místo na 200m znak. V této konkurenci, kde nechyběli ani nejlepší čeští plavci, to považuji za dobrý výsledek. Další závody, kde můžete vidět naše svěřence budou za 14 dní, kdy žáci mají kvalifikaci na MČR v Příbrami a dorostenci a seniorští plavci pojedou závodit na mezinárodní závody do Německa.