Zimní mistrovství ČR

Zimní vrchol sezony v podobě MČR v plavání se konal 18. – 21. 12. 2014 v Plzni. Závodů se zúčastnilo 6 našich plavců, kteří si vedli velmi dobře a byli i vidět. Celkem si domů přivezli 2 medaile, 15x se podívali do finále a 17x se umístili do 10. místa. Mezi dospělými startovala Markéta Straková, která obsadila celkově 10. místo na 200m znak. Ve starším dorostu se představil náš neúspěšnější závodník Ondřej Topič. Ondra vybojoval stříbrnou medaili na 400m polohový závod, byl 2x pátý na 200m motýlek a polohový závod a osmé místo získal na 400m kraul. Dalším úspěšným závodníkem byl Jan Bartůněk, který si vyplaval po napínavém souboji bronzovou medaili na 200m znak, dále obsadil 6. místo na 400m PZ, 7. místo na 200m PZ a 8. místo na 50m znak. Mezi mladšími dorostenci byl nejúspěšnější Tomáš Zikmund, který si vyplaval 6. místo na 200m motýlek a 400m PZ, 8. místo na 400m kraul a 10. místo na 800m kraul. Marek Šálek se umístil na 8. místě na 50m znak a na 9. místě na 400m PZ a 400m kraul. Iveta Fairaislová vyplavala pěkné 6. místo na 200m PZ. Všem blahopřejeme. Teď plavce čeká přes Vánoce volno a na letní sezonu začnou trénovat 5. 1. 2015.